Easy Trips
Besparen op je vakantie

Home > Zonvakanties > Turkije > Side > Asteria side

Asteria side in Side Turkije

Asteria Side side

Ligging: Asteria Side ligt in een prachtige omgeving, direct aan het strand en op ca. 3 km van het gezellige centrum van Side. De dolmushalte ligt direct voor het hotel. Faciliteiten: Het uitstekend verzorgde complex van Asteria Side beschikt over een ruime entree met lobby, receptie en een lounge met zitjes. Het hotel beschikt over verschillende restaurants met binnen- en buitenterras. Er zijn 3 a la carte restaurants; Turks, Italiaans en Chinees. U kunt tijdens uw verblijf in 1 van de a la carte restaurants dineren (reserveren noodzakelijk). In Asteria Side vindt u 9 bars, waaronder een lobby bar, beachbar, amphibar en een disco bar. Buiten in de prachtige tuin vindt u een groot buitenzwembad met waterglijbanen (op bepaalde tijden), een kinderbad en een speeltuin en miniclub (4 tot 11 jaar). Voor de grotere kinderen van 12 tot 16 jaar is er een junior club aanwezig (half juni t/m eind augustus). U kunt gratis gebruik maken van de parasols, zonnebedjes en matrasjes en ook de handdoekenservice is inbegrepen. Verder biedt het Asteria Side u nog verschillende winkeltjes, een minimarkt, internetcafé, In de lobby, bij het zwembad en het strand kunt u gebruik maken van de gratis wifi verbinding. Uw hotelkamer: De 283 verzorgde kamers in Asteria Side zijn allemaal voorzien van een toilet, bad en föhn in de badkamer. De kamers beschikken ook over airconditioning (op bepaalde tijden), televisie, telefoon, minibar (frisdrank), kluisje en een balkon. NB: Bij de kamers met zeezicht is het mogelijk dat uw uitzicht ontnomen wordt door bomen of andere gebouwen. Sport & Ontspanning: Asteria Side biedt een keur aan sport- en ontspanningsmogelijkheden zoals: fitness, aerobics, 3 tennisbanen (lessen en verlichting tegen betaling), tafeltennis, jeu de boules, darts,geweer schieten, beachvolleybal, waterpolo, aquarobics, dansles, yoga en boogschieten. Enkele activiteiten zijn tegen betaling. Voor de volwassenen is er snorkel apparatuur aanwezig. In het Spa Center zijn het Turkse bad, zwembad en sauna gratis. Massages en andere behandelingen zijn tegen betaling. Er is levendige animatie met sport, spel, amusement, shows en live muziek. Verzorging: All inclusive Ontbijt (07.00-10.00), laat ontbijt (10.00-11.00), lunch (12.30-14.00) en dinerbuffet (19.00-21.30). Gozleme (Turkse pannenkoeken 13.00 ? 16.00), middag snack (12.30-15.30), wafels (16.00-17.00), koffie, thee en koekjes (16.00-17.00), avondsnacks (23.00-24.00) en ijsjes (13.00-16.30) zijn ook inbegrepen. Alle aanwezige lokale alcoholische en de alcoholvrije drankjes zijn inbegrepen tijdens de openingstijden van de verschillende bars. De lobby bar is 24 uur per dag geopend. Tegen betaling: verse jus d'orange (m.u.v. ontbijt), verpakt ijs, import drankjes, roomservice (24.00-06.00) en drankjes in fles of blik zijn tegen betaling. LET OP: In het voor/naseizoen en tijdens de winter periode (1 november t/m +/- 31 maart) kan het voorkomen dat bepaalde faciliteiten niet beschikbaar zijn i.v.m. onderhoud, bezetting of weersomstandigheden. Zo zijn veelal de buitenfaciliteiten niet beschikbaar, de buitenzwembaden buiten gebruik en geen of beperkte animatie aanwezig. Ook kan het voorkomen dat een accommodatieverschaffer vergoeding kan vragen voor bepaalde faciliteiten of diensten en dat het All Inclusive aanbod iets beperkter kan zijn. Het kan voorkomen dat een deel van een hotel(complex) tijdelijk niet in gebruik is vanwege onderhoud of lage bezetting. Je vindt Asteria Side in Side in Turkije. Accomodatie is een Hotel met Half Pension. De reisduur is 2 dagen .
Lees meer...

  accomodatie dagen vanaf
Corendon Hotel Half Pension 2 € 235,00  Info over deze vakantie

Jouw ervaringen met Asteria side

Ben jij eerder bij Asteria side in Turkije geweest? Easytrips is benieuwd naar jouw ervaring met deze accomodatie. Was het een goedkope vakantie, een culturele reis of juist een reis ervaring die je niet verwacht had? Wij horen graag jouw mening!

Meer zonvakanties in Side

Naast Asteria side vind je op Easytrips nog meer vakantie en lastminute aanbiedingen naar Side in Turkije:

Amelia Beach Resort Side
Hotel Horus Paradise Luxury Resort Side
Asteria Side Hotel Side
Appartementen Sun City Side

Easytrips - de vakantie zoekmachine van Prijsvergelijk contact   |   links   |   disclaimer   |   sitemap