Easy Trips
Besparen op je vakantie

Home > Zonvakanties > Turkije > Side > Asteria sorgun

Asteria sorgun in Side Turkije

Asteria Sorgun side

Ligging: Asteria Sorgun ligt in een zeer groene omgeving met pijnbomen en direct aan het strand en op ca. 4 km van het gezellige centrum van Side, de dolmushalte ligt direct voor het hotel. Faciliteiten: Het uitstekend verzorgde complex van Asteria Sorgun beschikt over een ruime entree met lobby en receptie en een lounge met zitjes en televisie. Het hotel beschikt over verschillende restaurants; het hoofdrestaurant en 3 a la carte restaurants; Turks, Vis en Italiaans. U kunt tijdens uw verblijf in 1 van de a la carte restaurants dineren (reserveren noodzakelijk). In de accommodatie vindt u verschillende bars, waaronder een lobby bar, pool bar, beach-/snackbar en een disco bar. Buiten in de prachtige tuin vindt u een groot buitenzwembad met waterglijbanen (op bepaalde tijden), een kinderbad en een speeltuin en miniclub voor de kinderen van 4 tot 11 jaar. Voor de grotere kinderen van 12 tot 16 jaar is er een junior club aanwezig (half juni t/m eind augustus). U kunt gratis gebruik maken van de parasols, zonnebedjes en matrasjes en ook de handdoekenservice is inbegrepen. Verder biedt het hotel u nog verschillende winkeltjes, een minimarkt, internetcafé, kapsalon, In de lobby, bij het zwembad en het strand kunt u gebruik maken van de gratis wi-fi verbinding. Uw hotelkamer: De 461 verzorgde kamers in Asteria Sorgun zijn allemaal voorzien van een badkamer met toilet, bad en föhn. De kamers beschikken over airconditioning (centraal), televisie, telefoon, minibar (gevuld met frisdrank), kluisje en een balkon. Sport & Ontspanning: Asteria Sorgun biedt een keur aan sport- en ontspanningsmogelijkheden zoals: fitness, aerobics, tennis (lessen en verlichting tegen betaling), tafeltennis, jeu de boules, geweer schieten, beachvolleybal, watervolleybal, aquarobics, dansles, darts en boogschieten. Enkele faciliteiten zijn tegen betaling. Voor de volwassenen is er snorkel apparatuur aanwezig. In de Spa is er een Turks bad, binnenzwembad en sauna (gratis). Massages en behandelingen in het Spa Center zijn tegen betaling. Het animatie team zorgt voor een gevarieerd animatieprogramma (dansles, taalcursus enz.). Verzorging: Ultra All Inclusive Ontbijt (07.00-10.00), laat ontbijt (10.00-11.00), lunch (12.30-14.00) en dinerbuffet (19.00-21.30). Gozleme (Turkse pannenkoeken 12.00 ? 16.00), middag snack (14.00-15.30), wafels (16.00-17.00), koffie, thee en koekjes (16.00-17.00), avondsnacks (23.00-24.00) en ijsjes (13.00-16.30) zijn ook inbegrepen. Alle lokale alcoholische en de alcoholvrije drankjes zijn inbegrepen tijdens de openingstijden van de verschillende bars. Eén bar is 24 uur per dag geopend. Tegen betaling: verse vruchtensappen, verpakt ijs, import drankjes en drankjes in fles of blik zijn tegen betaling. LET OP: In het voor/naseizoen en tijdens de winter periode (1 november t/m +/- 31 maart) kan het voorkomen dat bepaalde faciliteiten niet beschikbaar zijn i.v.m. onderhoud, bezetting of weersomstandigheden. Zo zijn veelal de buitenfaciliteiten niet beschikbaar, de buitenzwembaden buiten gebruik en geen of beperkte animatie aanwezig. Ook kan het voorkomen dat een accommodatieverschaffer vergoeding kan vragen voor bepaalde faciliteiten of diensten en dat het All Inclusive aanbod iets beperkter kan zijn. Het kan voorkomen dat een deel van een hotel(complex) tijdelijk niet in gebruik is vanwege onderhoud of lage bezetting. Je vindt Asteria Sorgun in Side in Turkije. Accomodatie is een Hotel met All Inclusive. De reisduur is vanaf 2 dagen .
Lees meer...

  accomodatie dagen vanaf
Corendon Hotel All Inclusive 2 € 219,00  Info over deze vakantie
Travelways All Inclusive 8 € 315,00  Info over deze vakantie

Jouw ervaringen met Asteria sorgun

Ben jij eerder bij Asteria sorgun in Turkije geweest? Easytrips is benieuwd naar jouw ervaring met deze accomodatie. Was het een goedkope vakantie, een culturele reis of juist een reis ervaring die je niet verwacht had? Wij horen graag jouw mening!

Meer zonvakanties in Side

Naast Asteria sorgun vind je op Easytrips nog meer vakantie en lastminute aanbiedingen naar Side in Turkije:

Amelia Beach Resort Side
Hotel Horus Paradise Luxury Resort Side
Asteria Side Hotel Side
Appartementen Sun City Side

Easytrips - de vakantie zoekmachine van Prijsvergelijk contact   |   links   |   disclaimer   |   sitemap